Jaký stojan na víno si mám vybrat?

Existuje mnoho konstrukčních možností., jak uložit víno ve stojanu na víno. A je velký rozdíl mezi tím, zda potřebujete skladovat málo nebo hodně lahví.

Než se rozhodnete, jaký stojan na víno si pořídíte, měli byste zvážit několik věcí.

Design
Můžete zvážit, zda by měl stojan na víno sloužit pouze jako praktický kus nábytku pro skladování vína, přičemž lahve by měly ležet vodorovně, aby zátky nevysychaly.
Je možné, že estetický vzhled je pro vás méně důležitý, protože stojan na víno bude umístěn v místnosti, kam nechodíte příliš často.

Nebo bude stojan na víno umístěn na centrálním místě v domě, kde by na něj měl být hezký pohled?
Designové ztvárnění a to, co je považováno za hezké, jsou předmětem mnoha názorů.

Rozhlédněte se kolem sebe a nechte své oko posoudit, co je podle vás pěkný kus nábytku, který zároveň slouží svému účelu podle vašich potřeb.

Omezený počet nebo mnoho lahví
Pokud nepotřebujete skladovat velké množství lahví, můžete najít vhodný stojan na víno v naší řadě VINIKEA. Pokud chcete, aby byl váš stojan na víno na pohled trochu exkluzivnější, vyzkoušejte naše stojany na víno řady RENATO.

Možná máte velkou sbírku lahví vína. Možná máte dokonce místnost nebo sklep, kde se můžete vybavit mnoha stojany na víno. V takovém případě můžete najít dobré řešení mezi našimi stojany na víno WINEREX , našimi stojany na víno RENATO

Pokud chcete něco jednoduchého, stylového a cenově velmi dostupného, jsou pro vás ideální moduly stojanů na víno od společnosti Caverack.
Jsou navrženy tak, aby byly velmi stabilní už jen díky své čtvercové skříňce, kterou lze osadit mnoha různými druhy vložek.
Takto si můžete vinný sklípek zařídit přesně podle svých představ. 

Mensolas je naše řada vkládacích stojanů, které rostou spolu s vaší sbírkou vín. Můžete si je pořídit v 6 různých velikostech s kapacitou od 9 do 72 lahví. Můžete si dokonce zakoupit montážní konzoly a postavit celou stěnu klasických a nadčasových stojanů. 

Ne všechny typy lahví sedí na našich stojanech na víno stejně dobře.
Výrobci vína na celém světě používají mnoho různých typů lahví na víno. Většina našich stojanů na víno je určena pro lahve typu Bordeaux, což je nejrozšířenější typ lahví na světě. Mnohé z našich stojanů na víno však lze použít i na jiné typy lahví, například burgundské, rhonské, alsaské, šampaňské atd. Do našich stojanů na víno lze uložit naprostou většinu běžných typů celých lahví (75 cl.). 

Mezi kuriózní výjimky patří velmi výrazné ploché německé bocksbeutel a romanticky půvabné bastové láhve, které jsou k vidění zejména v toskánském Chianti.

Pokud si nejste jisti, jaký stojan na víno si vybrat a zda se hodí k lahvím vína, které máte, jsme vždy připraveni odpovědět na váš e-mail nebo nám zavolat a popovídat si s vámi. Kontaktní informace naleznete zde.

Inspirace pro interiérový design
Pokud potřebujete inspiraci a chcete se podívat, jak si naše stojany na víno zařídili ostatní, podívejte se na naše stránky pro inspirací.

Vytvořte si vlastní interiér
Pomocí našeho online nástroje pro návrh interiéru si můžete snadno vytvořit vlastní návrh interiéru s našimi stojany na víno a vinotékami přímo na počítači. Je to docela chytré a rozměry jednotlivých kusů nábytku vyplývají při procesu zařizování. Nástroj se otevře v novém okně a vyžaduje nainstalovaný flash.

Cena za láhev vína
Zde máte přehled o tom, kolik stojí jednotlivá řešení na láhev vína (velikost Bordeaux):

CAVA pro 36 nebo 54 lahví, od 9,25 DKK za láhev

ELBA za 24 lahví, 12,50 DKK za láhev

GAVI, LAGO a BOCA, od 16,75 DKK za láhev

RENATO od 36,50 DKK za láhev

WINEREX od 38,00 DKK za láhev

Více informací o tom, jak najít optimální prostor pro skladování vína, najdete zde.

Můžete porovnat až 3 produkty
Porovnat
MAX. 3 jednotky
Počet lahvíPočet lahví
Typ lahveTyp lahve
Chladicí zónyChladicí zóny
Energetika/kWhEnergetika/kWh
MístoMísto
Úroveň stoupání (dB)Úroveň stoupání (dB)
Počet policPočet polic
Výška Výška
ŠířkaŠířka
HloubkaHloubka
Otočné dveře Otočné dveře