Wineandbarrels A/S

Wineandbarrels A/S

Rønnevangsalle 8
DK - 3400 Hillerød
Dánsko

 

  +44 (0) 3308 081634
  info@wineandbarrels.com
  IČO: DK-27702937

 

Banka: Nordea Bank
Účet u: 21915036659280
Swift: NDEADKKK
IBAN: DK0320005036659280

 

 

 

 

 

Zákaznický servis

Tel. +44 (0) 3308 081634
info@wineandbarrels.com

Pondělí - čtvrtek 08:00 - 16:00 hod
Pátek 08:00 - 16:00 hod

 

Sklad a výdej:

Rønnevangsalle 8
DK -3400 Hillerød
Dánsko

Jakmile si objednáte zboží k vyzvednutí, musíte si jej vyzvednout v našem skladu, pokud jste si výslovně nevyžádali vyzvednutí v prodejně.
Sklad je otevřen každý všední den od 8:00 do 16:00 hod. V bráně se nachází vchod.

Až bude zboží připraveno k vyzvednutí, zašleme vám e-mail.

 

Obchod / showroom je otevřen:

Od pondělí do pátku od 10:00 do 17:30 hod.
V sobotu od 10:00 do 14:00 hod.
(kromě státních svátků)

Otevírací doba vám nevyhovuje? Lze otevřít po předchozí domluvě.

Ve společnosti Wineandbarrels jsme vášnivými milovníky vína a vinařského vybavení a za svou nejdůležitější povinnost považujeme pomáhat ostatním milovníkům vína plnit si jejich sny, ať už jde o exkluzivní otvírák na lahve, novou chladničku na víno nebo vinotéku, která jednoduše vzbuzuje závist.

Kompletní zážitek z vína – za správnou cenu

Společnost Wineandbarrels založil v roce 2008 Jakob Dau a jejím základem je Jakobova velká vášeň pro víno, jeho uskladnění, vybavení a v neposlední řadě jeho znalosti a zájem být dobrým obchodníkem, který vyhledává a vyvíjí správné produkty za správné ceny ve prospěch zákazníků.

Dnes jsme největším evropským prodejcem a distributorem vinařského vybavení a naše internetové obchody najdete po celé Evropě. Kromě našich internetových obchodů máme také fyzické showroomy ve městech Hillerød, Fredericia, Stockholm, Oslo a Düsseldorf.

Společnost Wineandbarrels je 100% dánskou společností a snaží se být pro svých více než 50 zaměstnanců zodpovědným pracovištěm, kde se všem dobře daří a kam je radost chodit každý den do práce.

Wineandbarrels obdržela ocenění Gazelle od Børsen v letech 2020, 2021 a 2022.

Odborníci na vinařské vybavení – milovníci vína stejně jako vy

Jakob byl sám jedním ze zákazníků ve světě vína a podle jeho zkušeností nebyly stávající produkty na trhu aktuální a viděl příležitosti pro inovace a vývoj. Vydal se proto do světa a našel několik produktů v předních vinařských zemích Evropy. Současně vyvinul řadu produktů s novými funkcemi a designem, jako jsou například chladničky na víno PeVino a Cavecool, stojany na víno Caverack a vinařské vybavení. Stále se ve velké míře zaměřujeme na vývoj nových produktů, a to především na základě zpětné vazby, kterou dostáváme od našich zákazníků.

Tento zásadní zájem o víno a vinařské vybavení je cítit napříč celou společností, kde zaměstnanci i zákazníci sdílejí svou vášeň pro vzácné kapky.

Jako milovníci vína a specialisté na vinařské vybavení a řešení pro skladování vína velmi dbáme na to, že chuť a potřeby každého jednotlivce se liší, a proto v našich internetových obchodech a showroomech najdete vždy největší výběr produktů. Máme vůbec největší sortiment v oblasti vybavení a skladování vína na světě.


Zažijte před nákupem – online i v našich showroomech

Máte možnost navrhnout si svoji vlastní vinotéku pomocí našeho online dekoračního programu nebo vám může pomoct některý z našich odborníků na interiéry, který vám návrh vypracuje. Mnohé z našich produktů si můžete vyzkoušet i doma, a to tak, že si produkt vložíte do mobilního telefonu ve 3D (rozšířená realita).

V našich showroomech si také můžete vyzkoušet a porovnat mnoho našich produktů, než se rozhodnete, a naši kvalifikovaní odborníci jsou připraveni vám poradit s výběrem ideálního řešení. Můžete se samozřejmě objednat i předem a my vám nabídneme šálek kávy hned po příchodu!

Stále také pořádáme akce v našich showroomech, kde máte možnost setkat se s dalšími milovníky vína, zúčastnit se ochutnávek vín, předvádění produktů a mnoha dalších akcí.

Pokud nemáte možnost navštívit naše showroomy osobně, můžete si také objednat online prezentaci přímo na svém počítači nebo mobilním telefonu. Díky tomu se můžete doma pohodlně usadit a relaxovat, zatímco vám naši zaměstnanci v showroomu prostřednictvím zvuku a obrazu předvedou některé z našich nejoblíbenějších produktů.

Můžete nás kdykoli kontaktovat ohledně našich produktů a řešení a můžete nás také sledovat na Facebooku a Instagramu.
 


 

Elektronická značka E-mærket

Wineandbarrels je certifikovaný e-shop, což znamená, že v našem internetovém obchodě můžete nakupovat bezpečně. Právníci společnosti elektronické značky E-mærket pravidelně kontrolují, zda je náš e-shop v souladu s platnou legislativou v oblasti online obchodu a ochrany spotřebitele. Kromě toho vám, zákazníkům, elektronická značka E-mærket nabízí bezplatné právní poradenství a ochranu kupujícího ve výši 10 000 DKK. 

Můžete porovnat až 3 produkty
Porovnat
MAX. 3 jednotky
Počet lahvíPočet lahví
Typ lahveTyp lahve
Chladicí zónyChladicí zóny
Energetika/kWhEnergetika/kWh
MístoMísto
Úroveň stoupání (dB)Úroveň stoupání (dB)
Počet policPočet polic
Výška Výška
ŠířkaŠířka
HloubkaHloubka
Otočné dveře Otočné dveře